Комунальний заклад " Широківська школа №1 загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Широківської селищної ради

№ у системі: 2774
Індекс: 53700
Поштова адреса: Україна, Дніпропетровська область, Широківський район, смт Широке, вул. Набережна, 120
Телефони: (05657)21083
Директор Кирильчук Людмила Василівна
Куратор школи:
  • Кирильчук Людмила Василівна
E-mail:
Сайт: http://shirokeschool.at.ua

Творчою людиною можна народитися, творчості можна і навчитися

22.11.2011р. був проведений ІІ тур педагогічної олімпіади «Творчою людиною можна народитися , творчості можна і навчитися». Метою проведення є стимулювання пошуку оптимальних шляхів і способів підвищення ефективності навчальної діяльності учнів, творчий підхід, активність учителів, їхнє прагнення до самоосвіти, підвищення у членів педколективу вимогливості до себе, до результатів своєї творчості.
Всі члени педколективу показали достатній рівень знань з педагогіки, психології та методики викладання предметів.

23 листопада 2011

Засідання школи молодого вчителя

Відбулося засідання школи молодого вчителя за темою «Залежність успішності від вибору моделей, методів і технологій», метою якого було: аналіз чинників, які впливають на результат уроку; дати визначення окремим поняттям; розширити знання про інформаційні технології навчання. Заступником директора з навчально-виховної роботи Лисогор В.П. заняття було проведено з використанням інноваційних методів: «мозковий штурм, самопрезентація»; бліц-опитування; робота в колі «Від чого і від кого залежить ефективність уроку», робота в парах по створенню «моделі навчання».
Учасниками засідання були вчителі Рєпін С.І., Авер’янова Н.М., Скорик О.А., Вінічук С.І., Шишка Ю.В.. Молоді вчителі школи за девіз своєї роботи взяли слова Монтельє: « Для того, щоб навчити іншого, потрібно більше розуму, ніж для того, щоб навчитися самому.»

22 листопада 2011

Урок «Вибір кар’єри. Освіта.»

15. 11.2011р. Одним із яскравих прикладів педагогічної майстерності, який був продемонстрований під час педагогічної олімпіади – це урок з англійської мови в 10 класі, який провела Сокур Г.К. . Урок був проведений у формі ділової гри по темі «Вибір кар’єри. Освіта.» за участю волонтера Корпусу Мира з США Джошуа Мея. Учасники гри порівняли системи освіти в Україні і США, дізналися про можливості отримання освіти, роботи в цих країнах.
Цікавими були результати гри «Діамант» (рейтинг професій був проведений). Троє учнів мали спробу отримати роботу. Джошуа Мей був офіс-менеджером і проводив співбесіду з ними.
Учні продемонстрували гарне знання англійської мови, бути толерантними, кмітливими співбесідниками, поширили свій світогляд, збагатили лексичний запас з даних тем.
Уроки з волонтером завжди цікаві, захоплюючі, розвивають фонематичний слух, покращують вимову.

22 листопада 2011