Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Кременець, Рожищенського району, Волинської області

Розклад 5 класу

Семестр 2018-2019 [1], 03.09.2018—28.06.2019
Роздрукувати
Понеділок, 28/01 Вівторок, 29/01 Середа, 30/01 Четвер, 31/01 П'ятниця, 01/02 Субота, 02/02
Понеділок, 28/01 Вівторок, 29/01 Середа, 30/01 Четвер, 31/01 П'ятниця, 01/02 Субота, 02/02
1 8:30
-
9:15
Основи здоров’я Вчитель: Войтюк Ярослава Василівна Кабінет: Кабінет історії[Іст] Математика Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: Кабінет історії[Іст] Інформатика (Підгрупа: 1) Вчитель: Матискін Валерій Леонідович Кабінет: Кабінет ІКТ[ІКТ] Зарубіжна література Вчитель: Репецька Ганна Петрівна Кабінет: Кабінет історії[Іст] Українська мова Вчитель: Гнатюк Галина Василівна Кабінет: Кабінет історії[Іст]
2 9:25
-
10:10
Англійська мова Вчитель: Рура Ірина Петрівна Кабінет: Кабінет історії[Іст] Музичне мистецтво Вчитель: Клевець Лідія Володимирівна Кабінет: Кабінет історії[Іст] Українська мова Вчитель: Гнатюк Галина Василівна Кабінет: Кабінет історії[Іст] Математика Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: Кабінет історії[Іст] Англійська мова Вчитель: Рура Ірина Петрівна Кабінет: Кабінет історії[Іст]
3 10:30
-
11:15
Математика Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: Кабінет історії[Іст] Природознавство Вчитель: Савіцька Наталія Василівна Кабінет: Кабінет історії[Іст] Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Кабінет історії[Іст] Англійська мова Вчитель: Рура Ірина Петрівна Кабінет: Кабінет історії[Іст] Історія України Вчитель: Кухарчук Світлана Олександрівна Кабінет: Кабінет історії[Іст]
4 11:25
-
12:10
Образотворче мистецтво Вчитель: Трачук Леонід Святославович Кабінет: Кабінет історії[Іст] Українська мова Вчитель: Гнатюк Галина Василівна Кабінет: Кабінет історії[Іст] Математика Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: Кабінет історії[Іст] Трудове навчання / Художня праця Вчитель: Наюк Микола Анатолійович Кабінет: комбінован майстерня[Труд] Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Кабінет історії[Іст]
5 12:20
-
13:05
Українська література Вчитель: Гнатюк Галина Василівна Кабінет: Кабінет історії[Іст] Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Кабінет історії[Іст] Природознавство Вчитель: Савіцька Наталія Василівна Кабінет: Кабінет історії[Іст] Трудове навчання / Художня праця Вчитель: Наюк Микола Анатолійович Кабінет: комбінован майстерня[Труд] Українська література Вчитель: Гнатюк Галина Василівна Кабінет: Кабінет історії[Іст]
6 13:15
-
14:00
Українська мова Вчитель: Гнатюк Галина Василівна Кабінет: Кабінет історії[Іст] Українська література Вчитель: Гнатюк Галина Василівна Кабінет: Кабінет історії[Іст] Зарубіжна література Вчитель: Репецька Ганна Петрівна Кабінет: Кабінет історії[Іст] Англійська мова Вчитель: Рура Ірина Петрівна Кабінет: Кабінет історії[Іст] Логіка Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: Кабінет історії[Іст]
7 14:10
-
14:55
Інформатика (Підгрупа: 2) Вчитель: Матискін Валерій Леонідович Кабінет: Кабінет ІКТ[ІКТ]
8 15:05
-
15:50
сьогодні