Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Кременець, Рожищенського району, Волинської області

Розклад 10 класу

Семестр 2018-2019 [1], 03.09.2018—28.06.2019
Роздрукувати
Понеділок, 28/01 Вівторок, 29/01 Середа, 30/01 Четвер, 31/01 П'ятниця, 01/02 Субота, 02/02
Понеділок, 28/01 Вівторок, 29/01 Середа, 30/01 Четвер, 31/01 П'ятниця, 01/02 Субота, 02/02
1 8:30
-
9:15
Біологія Екологія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: Математики[МАТЕМ] Англійська мова Вчитель: Рура Ірина Петрівна Кабінет: Математики[МАТЕМ] Українська мова Вчитель: Гнатюк Галина Василівна Кабінет: Математики[МАТЕМ] Математика Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: Математики[МАТЕМ] Фізика і астрономія Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: Математики[МАТЕМ]
2 9:25
-
10:10
Громадянська освіта Вчитель: Трачук Леонід Святославович Кабінет: Математики[МАТЕМ] Хімія Вчитель: Савіцька Наталія Василівна Кабінет: Математики[МАТЕМ] Інформатика Вчитель: Матискін Валерій Леонідович Кабінет: Математики[МАТЕМ] Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Математики[МАТЕМ] Географія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: Математики[МАТЕМ]
3 10:30
-
11:15
Інформатика Вчитель: Матискін Валерій Леонідович Кабінет: Математики[МАТЕМ] Математика Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: Математики[МАТЕМ] Біологія Екологія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: Математики[МАТЕМ] Громадянська освіта Вчитель: Трачук Леонід Святославович Кабінет: Математики[МАТЕМ] Захист Вітчизни Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Математики[МАТЕМ]
4 11:25
-
12:10
Зарубіжна література Вчитель: Репецька Ганна Петрівна Кабінет: Математики[МАТЕМ] Математика Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: Математики[МАТЕМ] Фізика і астрономія Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: Математики[МАТЕМ] Історія України Вчитель: Кухарчук Світлана Олександрівна Кабінет: Математики[МАТЕМ] Українська література Вчитель: Гнатюк Галина Василівна Кабінет: Математики[МАТЕМ]
5 12:20
-
13:05
Історія України Вчитель: Кухарчук Світлана Олександрівна Кабінет: Математики[МАТЕМ] Українська мова Вчитель: Гнатюк Галина Василівна Кабінет: Математики[МАТЕМ] Українська література Вчитель: Гнатюк Галина Василівна Кабінет: Математики[МАТЕМ] Історія України Вчитель: Кухарчук Світлана Олександрівна Кабінет: Математики[МАТЕМ] Англійська мова Вчитель: Рура Ірина Петрівна Кабінет: Математики[МАТЕМ]
6 13:15
-
14:00
Географія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: Математики[МАТЕМ] Всесвітня історія Вчитель: Кухарчук Світлана Олександрівна Кабінет: Математики[МАТЕМ] Українська мова Вчитель: Гнатюк Галина Василівна Кабінет: Математики[МАТЕМ] Фізика і астрономія Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: Математики[МАТЕМ] Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Математики[МАТЕМ]
7 14:10
-
14:55
Технології Вчитель: Войтюк Ярослава Василівна Кабінет: Математики[МАТЕМ] Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Математики[МАТЕМ] Англійська мова Вчитель: Рура Ірина Петрівна Кабінет: Математики[МАТЕМ] Всесвітня історія Вчитель: Кухарчук Світлана Олександрівна Кабінет: Математики[МАТЕМ]
8 15:05
-
15:50
Захист Вітчизни Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Математики[МАТЕМ]
сьогодні