Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Кременець, Рожищенського району, Волинської області

Розклад 11 класу

Семестр 2018-2019 [1], 03.09.2018—28.06.2019
Роздрукувати
Понеділок, 28/01 Вівторок, 29/01 Середа, 30/01 Четвер, 31/01 П'ятниця, 01/02 Субота, 02/02
Понеділок, 28/01 Вівторок, 29/01 Середа, 30/01 Четвер, 31/01 П'ятниця, 01/02 Субота, 02/02
1 8:30
-
9:15
Алгебра Вчитель: Наюк Алла Степанівна Кабінет: Економіки[Екон] Технології Вчитель: Войтюк Ярослава Василівна Кабінет: Економіки[Екон] Українська мова Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: Економіки[Екон] Англійська мова Вчитель: Олексійчук Олена Юріївна Кабінет: Економіки[Екон] Українська література Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: Економіки[Екон]
2 9:25
-
10:10
Геометрія Вчитель: Наюк Алла Степанівна Кабінет: Економіки[Екон] Фізика Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: Економіки[Екон] Українська мова Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: Економіки[Екон] Фізика Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: Економіки[Екон] Екологія Вчитель: Савіцька Наталія Василівна Кабінет: Економіки[Екон]
3 10:30
-
11:15
Історія України Вчитель: Кухарчук Світлана Олександрівна Кабінет: Економіки[Екон] Українська мова Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: Економіки[Екон] Хімія Вчитель: Савіцька Наталія Василівна Кабінет: Економіки[Екон] Історія України Вчитель: Кухарчук Світлана Олександрівна Кабінет: Економіки[Екон] Інформатика Вчитель: Матискін Валерій Леонідович Кабінет: Економіки[Екон]
4 11:25
-
12:10
Фізика Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: Економіки[Екон] Всесвітня історія Вчитель: Кухарчук Світлана Олександрівна Кабінет: Економіки[Екон] Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Економіки[Екон] Інформатика Вчитель: Матискін Валерій Леонідович Кабінет: Економіки[Екон] Алгебра Вчитель: Наюк Алла Степанівна Кабінет: Економіки[Екон]
5 12:20
-
13:05
Біологія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: Економіки[Екон] Англійська мова Вчитель: Олексійчук Олена Юріївна Кабінет: Економіки[Екон] Українська література Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: Економіки[Екон] Англійська мова Вчитель: Олексійчук Олена Юріївна Кабінет: Економіки[Екон] Геометрія Вчитель: Наюк Алла Степанівна Кабінет: Економіки[Екон]
6 13:15
-
14:00
Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Економіки[Екон] Хімія Вчитель: Савіцька Наталія Василівна Кабінет: Економіки[Екон] Алгебра Вчитель: Наюк Алла Степанівна Кабінет: Економіки[Екон] Зарубіжна література Вчитель: Репецька Ганна Петрівна Кабінет: Економіки[Екон] Математика Вчитель: Наюк Алла Степанівна Кабінет: Економіки[Екон]
7 14:10
-
14:55
Економіка Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: Економіки[Екон] Захист Вітчизни Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Економіки[Екон] Зарубіжна література Вчитель: Репецька Ганна Петрівна Кабінет: Економіки[Екон] Астрономія Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: Економіки[Екон]
8 15:05
-
15:50
сьогодні