Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Кременець, Рожищенського району, Волинської області

Розклад 6 класу

Семестр 2018-2019 [1], 03.09.2018—28.06.2019
Роздрукувати
Понеділок, 28/01 Вівторок, 29/01 Середа, 30/01 Четвер, 31/01 П'ятниця, 01/02 Субота, 02/02
Понеділок, 28/01 Вівторок, 29/01 Середа, 30/01 Четвер, 31/01 П'ятниця, 01/02 Субота, 02/02
1 8:30
-
9:15
Українська мова Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Музичне мистецтво Вчитель: Клевець Лідія Володимирівна Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Англійська мова Вчитель: Рура Ірина Петрівна Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Зарубіжна література Вчитель: Репецька Ганна Петрівна Кабінет: Української мови та літератури[УКР]
2 9:25
-
10:10
Географія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Математика Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Математика Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Образотворче мистецтво Вчитель: Трачук Леонід Святославович Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Українська мова Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: Української мови та літератури[УКР]
3 10:30
-
11:15
Історія України Вчитель: Трачук Леонід Святославович Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Основи здоров’я Вчитель: Войтюк Ярослава Василівна Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Всесвітня історія Вчитель: Трачук Леонід Святославович Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Зарубіжна література Вчитель: Репецька Ганна Петрівна Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Англійська мова Вчитель: Рура Ірина Петрівна Кабінет: Української мови та літератури[УКР]
4 11:25
-
12:10
Математика Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Біологія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Українська мова Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Англійська мова Вчитель: Рура Ірина Петрівна Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Біологія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: Української мови та літератури[УКР]
5 12:20
-
13:05
Українська література Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Українська мова Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Географія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Математика Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Інформатика Вчитель: Матискін Валерій Леонідович Кабінет: Української мови та літератури[УКР]
6 13:15
-
14:00
Українознавство Вчитель: Трачук Леонід Святославович Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Трудове навчання / Художня праця Вчитель: Наюк Микола Анатолійович Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Математика Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Українська література Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: Української мови та літератури[УКР]
7 14:10
-
14:55
Трудове навчання / Художня праця Вчитель: Наюк Микола Анатолійович Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Логіка Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: Української мови та літератури[УКР] Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Української мови та літератури[УКР]
8 15:05
-
15:50
сьогодні