Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Кременець, Рожищенського району, Волинської області

Розклад 8 класу

Семестр 2018-2019 [1], 03.09.2018—28.06.2019
Роздрукувати
Понеділок, 28/01 Вівторок, 29/01 Середа, 30/01 Четвер, 31/01 П'ятниця, 01/02 Субота, 02/02
Понеділок, 28/01 Вівторок, 29/01 Середа, 30/01 Четвер, 31/01 П'ятниця, 01/02 Субота, 02/02
1 8:30
-
9:15
Зарубіжна література Вчитель: Репецька Ганна Петрівна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Українська мова Вчитель: Гнатюк Галина Василівна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Алгебра Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Біологія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Хімія Вчитель: Савіцька Наталія Василівна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ]
2 9:25
-
10:10
Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Трудове навчання / Художня праця Вчитель: Наюк Микола Анатолійович Кабінет: комбінован майстерня[Труд] Всесвітня історія Вчитель: Кухарчук Світлана Олександрівна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Інформатика Вчитель: Матискін Валерій Леонідович Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Основи здоров’я Вчитель: Войтюк Ярослава Василівна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ]
3 10:30
-
11:15
Українська література Вчитель: Гнатюк Галина Василівна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Англійська мова Вчитель: Олексійчук Олена Юріївна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Геометрія Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Англійська мова Вчитель: Олексійчук Олена Юріївна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Українська література Вчитель: Гнатюк Галина Василівна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ]
4 11:25
-
12:10
Біологія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Українська мова Вчитель: Гнатюк Галина Василівна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Англійська мова Вчитель: Олексійчук Олена Юріївна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Зарубіжна література Вчитель: Репецька Ганна Петрівна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ]
5 12:20
-
13:05
Алгебра Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Геометрія Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Фізика Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Фізика Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ]
6 13:15
-
14:00
Інформатика Вчитель: Матискін Валерій Леонідович Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Географія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Хімія Вчитель: Савіцька Наталія Василівна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Історія України Вчитель: Кухарчук Світлана Олександрівна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Історія України Вчитель: Кухарчук Світлана Олександрівна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ]
7 14:10
-
14:55
Мистецтво Вчитель: Дубчук Софія Миколаївна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Історія України Вчитель: Кухарчук Світлана Олександрівна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Українська мова Вчитель: Гнатюк Галина Василівна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ] Креслення Вчитель: Наюк Микола Анатолійович Кабінет: комбінован майстерня[Труд] Географія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: Кабінет фізики[ФІЗ]
8 15:05
-
15:50
сьогодні