Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Кременець, Рожищенського району, Волинської області

Розклад 7 класу

Семестр 2018-2019 [1], 03.09.2018—28.06.2019
Роздрукувати
Понеділок, 28/01 Вівторок, 29/01 Середа, 30/01 Четвер, 31/01 П'ятниця, 01/02 Субота, 02/02
Понеділок, 28/01 Вівторок, 29/01 Середа, 30/01 Четвер, 31/01 П'ятниця, 01/02 Субота, 02/02
1 8:30
-
9:15
Алгебра Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Геометрія Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Всесвітня історія Вчитель: Кухарчук Світлана Олександрівна Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Образотворче мистецтво Вчитель: Трачук Леонід Святославович Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Інформатика (Підгрупа: 1) Вчитель: Матискін Валерій Леонідович Кабінет: Кабінет ІКТ[ІКТ]
2 9:25
-
10:10
Українська література Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Англійська мова Вчитель: Рура Ірина Петрівна Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Музичне мистецтво Вчитель: Клевець Лідія Володимирівна Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Зарубіжна література Вчитель: Репецька Ганна Петрівна Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Геометрія Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: Захисту Вітчизни[132]
3 10:30
-
11:15
Фізика Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Географія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Українська мова Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Алгебра Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Географія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: Захисту Вітчизни[132]
4 11:25
-
12:10
Історія України Вчитель: Кухарчук Світлана Олександрівна Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Українська мова Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Зарубіжна література Вчитель: Репецька Ганна Петрівна Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Фізика Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Хімія Вчитель: Савіцька Наталія Василівна Кабінет: Захисту Вітчизни[132]
5 12:20
-
13:05
Англійська мова Вчитель: Рура Ірина Петрівна Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Біологія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Фізкультурний зал[Ф.ЗАЛ] Англійська мова Вчитель: Рура Ірина Петрівна Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Українська література Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: Захисту Вітчизни[132]
6 13:15
-
14:00
Основи здоров’я Вчитель: Войтюк Ярослава Василівна Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Фізкультурний зал[Ф.ЗАЛ] Біологія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Трудове навчання / Художня праця Вчитель: Наюк Микола Анатолійович Кабінет: комбінован майстерня[Труд] Українська мова Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: Захисту Вітчизни[132]
7 14:10
-
14:55
Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: Фізкультурний зал[Ф.ЗАЛ] Українська мова Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Хімія Вчитель: Савіцька Наталія Василівна Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Історія України Вчитель: Кухарчук Світлана Олександрівна Кабінет: Захисту Вітчизни[132] Інформатика (Підгрупа: 2) Вчитель: Матискін Валерій Леонідович Кабінет: Кабінет ІКТ[ІКТ]
8 15:05
-
15:50
сьогодні