Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Кременець, Рожищенського району, Волинської області

Розклад 4 класу

Семестр 2018-2019 [1], 03.09.2018—28.06.2019
Роздрукувати
Понеділок, 28/01 Вівторок, 29/01 Середа, 30/01 Четвер, 31/01 П'ятниця, 01/02 Субота, 02/02
Понеділок, 28/01 Вівторок, 29/01 Середа, 30/01 Четвер, 31/01 П'ятниця, 01/02 Субота, 02/02
1 8:30
-
9:15
Читання Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1] Читання Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1] Читання Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1] Читання Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1] Математика Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1]
2 9:25
-
10:10
Математика Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1] Фізична культура Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Фізкультурний зал[Ф.ЗАЛ] Природознавство Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1] Математика Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1] Фізична культура Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Фізкультурний зал[Ф.ЗАЛ]
3 10:30
-
11:15
Українська мова Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1] Математика Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1] Музичне мистецтво Вчитель: Клевець Лідія Володимирівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1] Українська мова Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1] Природознавство Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1]
4 11:25
-
12:10
Фізична культура Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Фізкультурний зал[Ф.ЗАЛ] Українська мова Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1] Трудове навчання / Художня праця Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1] Я у світі Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1] Англійська мова Вчитель: Рура Ірина Петрівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1]
5 12:20
-
13:05
Українська мова Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1] Основи здоров’я Вчитель: Войтюк Ярослава Василівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1] Англійська мова Вчитель: Рура Ірина Петрівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1] Образотворче мистецтво Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1] Логіка Вчитель: Янець Світлана Володимирівна Кабінет: Клас початкового навчання[ПН1]
6 13:15
-
14:00
Інформатика (Підгрупа: 1) Вчитель: Матискін Валерій Леонідович Кабінет: Кабінет ІКТ[ІКТ] Інформатика (Підгрупа: 2) Вчитель: Матискін Валерій Леонідович Кабінет: Кабінет ІКТ[ІКТ]
7 14:10
-
14:55
8 15:05
-
15:50
сьогодні