Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с. Кременець, Рожищенського району, Волинської області

Розклад 9 класу

Семестр 2018-2019 [1], 03.09.2018—28.06.2019
Роздрукувати
Понеділок, 28/01 Вівторок, 29/01 Середа, 30/01 Четвер, 31/01 П'ятниця, 01/02 Субота, 02/02
Понеділок, 28/01 Вівторок, 29/01 Середа, 30/01 Четвер, 31/01 П'ятниця, 01/02 Субота, 02/02
1 8:30
-
9:15
Історія України Вчитель: Кухарчук Світлана Олександрівна Кабінет: біології[БІОЛ] Хімія Вчитель: Савіцька Наталія Василівна Кабінет: біології[БІОЛ] Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: біології[БІОЛ] Інформатика Вчитель: Матискін Валерій Леонідович Кабінет: біології[БІОЛ] Біологія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: біології[БІОЛ]
2 9:25
-
10:10
Інформатика Вчитель: Матискін Валерій Леонідович Кабінет: біології[БІОЛ] Українська література Вчитель: Гнатюк Галина Василівна Кабінет: біології[БІОЛ] Правознавство Вчитель: Трачук Леонід Святославович Кабінет: біології[БІОЛ] Трудове навчання / Художня праця Вчитель: Наюк Микола Анатолійович Кабінет: комбінован майстерня[Труд] Історія України Вчитель: Кухарчук Світлана Олександрівна Кабінет: біології[БІОЛ]
3 10:30
-
11:15
Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: біології[БІОЛ] Всесвітня історія Вчитель: Кухарчук Світлана Олександрівна Кабінет: біології[БІОЛ] Фізика Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: біології[БІОЛ] Геометрія Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: біології[БІОЛ] Хімія Вчитель: Савіцька Наталія Василівна Кабінет: біології[БІОЛ]
4 11:25
-
12:10
Українська мова Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: біології[БІОЛ] Англійська мова Вчитель: Олексійчук Олена Юріївна Кабінет: біології[БІОЛ] Основи здоров’я Вчитель: Войтюк Ярослава Василівна Кабінет: біології[БІОЛ] Німецька мова Вчитель: Клебанська Марія Миколаївна Кабінет: біології[БІОЛ] Фізика Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: біології[БІОЛ]
5 12:20
-
13:05
Фізика Вчитель: Фенюк Володимир Миколайович Кабінет: біології[БІОЛ] Зарубіжна література Вчитель: Репецька Ганна Петрівна Кабінет: біології[БІОЛ] Алгебра Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: біології[БІОЛ] Українська мова Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: біології[БІОЛ] Німецька мова Вчитель: Клебанська Марія Миколаївна Кабінет: біології[БІОЛ]
6 13:15
-
14:00
Алгебра Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: біології[БІОЛ] Геометрія Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: біології[БІОЛ] Алгебра Вчитель: Назарук Тетяна Володимирівна Кабінет: біології[БІОЛ] Англійська мова Вчитель: Олексійчук Олена Юріївна Кабінет: біології[БІОЛ] Українська література Вчитель: Гнатюк Галина Василівна Кабінет: біології[БІОЛ]
7 14:10
-
14:55
Українська мова Вчитель: Ковальчук Тетяна Йосипівна Кабінет: біології[БІОЛ] Біологія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: біології[БІОЛ] Географія Вчитель: Райниш Оксана Валеріївна Кабінет: біології[БІОЛ] Мистецтво Вчитель: Дубчук Софія Миколаївна Кабінет: біології[БІОЛ] Зарубіжна література Вчитель: Репецька Ганна Петрівна Кабінет: біології[БІОЛ]
8 15:05
-
15:50
Фізична культура Вчитель: Назарук Іван Анатолійович Кабінет: біології[БІОЛ]
сьогодні